Doğru mu acaba. İşte Başbakan'ın Sevgilisi Nadire İçkale. Sayın Başbakan seçim meydanlarında ''Bunlar karılarına ihanet ediyorlar.Eline.beline. diline sahip çıkamıyorlar'' diyordu. Kendsine muhalefet olanların arkasına taktirdiği hafiyelerin ve köstebeklerin hazırladığı kasetleri büyüyk bir iştahla kamuoyuna servis ediyordu.,
EYYY Ahlak abidesi Başbakan
Belaltı vurmayalım dedik ama Bunu Sen istedin.
Şimdi Söyle Bakalım.
KİM BU NADİRE İÇKALE ..AÇIKLA..
Senin metresin olduğu söyleniyor.Aranızdaki ilişkiyi eşiniz Emine hanım dahil herkes biliyormuş.Bu kadını deliler gibi seviyormuşsunuz.Millete ahlak dersi verirken bu ilişkiden hiç utanmadınız mı acaba?
Milletin yatak odalarını izlettirren röntgencilik yaptırırken siyaseti ve vicdanları kirletirken sana hiç kimse bir şey diyemiyecek mi zannettin. Adice tertiplere ve kalleşliklere tevessül ederken ve her olayın akabinde '' Kimse bana dokunamaz.Benim yoğurdum ekşi değil ki'' diye tereyağı gibi üstte çıkarken .,onca mazlumun ahını alırken hiç uatanıp sıkılmadınız mı acaba?
''Adnan Menderes’in, opera sanatçısı Ayhan Aydan’la ilişkisi vardı. Menderes, bu ilişkisini gizlemeye ihtiyaç duymayacak kadar pervasızdı. '' demiştiniz. Size göre Mllet uçkur düşkünü ama Siz bazılarına göre evliyatullahtan bir gureba,bazılarınıza göre peygamber ilan edilmiştiniz.
Bize göre ise sadece zavallıısınız.
Şimdi Söyleyin bakalım
KİM BU NADİRE İÇKALE..
Ne zamandan beri metresinizdir.
ERTUĞRUL KALAFAT
YAZAR