Catie Acitelli

@cbacitel

Junior at NCSU; double majoring in math & secondary math ed; minoring in spanish; work a lot; living life as it comes

Rotate photo View full size
And this one costs $795.80. What the heck? I had no idea cheese was this expensive.

Views 7

1525 days ago

And this one costs $795.80. What the heck? I had no idea cheese was this expensive.

0 Comments

Realtime comments disabled